KURSY PJM OD POZIOMU A1 DO C2

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ NASZYCH KURSÓW

Prowadzimy kursy PJM od poziomu A1 do poziomu C2 wg klasyfikacji Rady Europy. Opracowaliśmy autorski program nauczania uwzględniający zarówno poznawanie słownictwa/znaków, gramatyki, Kultury Głuchych, translacji z PJM na język polski i z języka polskiego na PJM, etyki tłumacza oraz przepisów prawa dotyczących g/Głuchych.

Na naszych kursach wykorzystujemy skuteczne metody nauczania. Gramy w różne gry edukacyjne, migamy piosenki. Oglądamy i analizujemy filmy na których migają natywni użytkownicy PJM oraz wiele filmów dotyczących osiągnięć i problemów Głuchych w Polsce i na świecie. 

Nasze kursy prowadzimy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego. Miasta w których kursy głównie się odbywają to: Poznań, Gorzów Wlkp., Wrocław, Świdnica, Bydgoszcz. Niemniej prowadziliśmy kursy w kilkudziesięciu miastach Polski, ponieważ jesteśmy gotowi dotrzeć z kursami w każde miejsce, w którym zbierze się 10 - 15 osobowa grupa osób chętnych na kurs.

NASZA KADRA LEKTORÓW PJM

GEST_mini_fot. Marcin Baliński_023.jpg

Olgierd 

Kosiba

GEST_mini_fot. Marcin Baliński_031.jpg

Aleksandra

Włodarczak

GEST_mini_fot. Marcin Baliński_025.jpg

Aleksandra

Ziska

GEST_mini_fot. Marcin Baliński_029.jpg

Justyna

Michaliszyn

GEST_mini_fot. Marcin Baliński_027.jpg

Marta

Borkowska

Jesteśmy zespołem lektorów do którego należą zarówno osoby Głuche jak również słyszące. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, zajęć, warsztatów z polskiego języka migowego. Dzięki przebytym kursom uzyskaliśmy odpowiednie kwalifikacje językowe oraz metodyczne. 

Jesteśmy zespołem reprezentującym Platformę edukacyjną MIGAJ.EU oraz Towarzystwo Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego "GEST". Wciąż pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności językowych oraz metodycznych. Współpracujemy z wieloma instytucjami publicznymi, fundacjami czy stowarzyszeniami.

Wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

POZNAJ ORGANIZATORÓW KURSÓW

POZNAJ PARTNERÓW NASZYCH KURSÓW